PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149266}

Biała Masajka

Die Weisse Massai
6,7 19 823
oceny
6,7 10 1 19823
Biała Masajka
powrót do forum filmu Biała Masajka

1/10

ocenił(a) film na 1

Potworny film i cała historia. Laska kompletnie odmóżdżona, nie wiem czego się
spodziewała.

ocenił(a) film na 6
ismena1990

No jak to czego? Ostrego rżnięcia.

ocenił(a) film na 8
ismena1990

Ja mam podobne odczucia do co Twojej argumentacji tak niskiej oceny, bo też od początku zastanawiałam się, czego mogła się spodziewać, świadomie wybierając takie życie, ale film oceniam dużo wyżej (na razie przyznałam mu 8 pkt), zwłaszcza, że jest oparty o autentyczne wydarzenia.

ocenił(a) film na 1
ismena1990

Dokładnie, ale co innego może być na TVNie w godzinach 20-22 (największa oglądalność) w sobotę, jak nie najgorszy na świecie film poruszający niby "trudne tematy"? Wiadomo, jak ktoś żyje w świecie lalek, a wybory moralne ograniczają się do wyboru- pepsi kontra cola to takiej personie film bardzo, ale to bardzo bardzo się spodoba. Nie stawiam siebie na piedestale inteligencji, ale bez jaj, po obejrzeniu paru minut miałem ochotę rozpędzić się ile tylko sił w nogach i walnąć głową w mur, po czym spalić wszystkie swoje ciuchy, które miałem na sobie, kończąc wszystko 6godzinnach kąpielą z ostrym szorowaniem swojego ciała pumeksem...

leon_filmweb

hahaha co za debil...

ocenił(a) film na 1
leon_filmweb

Hahaha ale ja miałam dokładnie takie same odczucia :D Tylko wrodzony masochizm zmusił mnie do skończenia.

ocenił(a) film na 1
ismena1990

Prawie jak Ace Ventura, ale taka bardziej hardcore wersja- mówię o szorowaniu jak i tym filmie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones