PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149266}

Biała Masajka

Die Weisse Massai
6,7 19 823
oceny
6,7 10 1 19823
Biała Masajka
powrót do forum filmu Biała Masajka

Bardzo słaby...

ocenił(a) film na 3

...tak oceniłam ten film. Jeśli kogoś na prawdę interesuje ta historia, niech nie idzie na łatwiznę i ogląda ten BADZIEW, tylko niech przeczyta książkę. Na prawdę warto :) W filmie nawet imiona bohaterów zostały zmienione, oraz wiele istotnych faktów... Jak np. to że bohaterowie nie bzykają się tak ni z tego ni z owego, w ogóle się nie znając.... BEZNADZIEJNY FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! KSIĄŻKA SUPEEEEEEEEEEEEEER :):):):)

skliki

Moim zdaniem dobrze zrealizowany i jak wiesz z drugiej części książki Moja Afrykańska miłość, autorka, a zarazem prawdziwa "Biała Masajka" była na planie tego filmu, gdzie sama przyznaje, że wszystko zostało dopracowane w najmniejszych szczegółach, by odzwierciedlić prawdziwość klimatu i zdarzeń. Film bardzo dobry.

ocenił(a) film na 6
ladyanna1986

mnie też się podobał.. może nie zachwycał jakoś specjalnie ale wg mnie jeden z lepszych niemieckich filmów:)

jane_88

wlasnie az zadziwia ze to film niemiecki bo po sposobie produkcji wyglada na typowo amerykanski..nawet jezyk niemiecki tu az tak nie razi..i co do ksiazki.. nie uwazam ze film musi w pelni oddawac wszystkie szczegoly z ksiazki, bo wtedy musialby trwac dwa razy tyle i byc nużacy a nie o to chodzi. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones