PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149266}

Biała Masajka

Die Weisse Massai
6,7 19 822
oceny
6,7 10 1 19822
Biała Masajka
powrót do forum filmu Biała Masajka

Porażka!

ocenił(a) film na 1

Liczyłam na ciekawe widowisko i się przeliczyłam. Już na samym początku poraziła mnie głupota tego filmu i widzę po komentarzach, że nie mnie jedną. Wytrzymałam jedynie do momentu, kiedy główna bohaterka daje dupy (inaczej nie da się tego nazwać) temu Masajowi. Szkoda mi tylko jej byłego chłopaka, który został tak chamsko przez nią potraktowany w imię "miłości od pierwszego wejrzenia". Strata czasu.

Mvtvy_Kfvtc

dodam że powiedzenie że jest dupodajką nie moge napisać ostrzej bo filmweb mnie ogranicza hehe przez Lketingę jest prawdą ponieważ można zobaczyć to na początku książki jak mu daje dupy szast prast i na początku filmu jak jej chłopak z którym była 2 lata!!! to jej mówi wprost.dupodajka to choroba a z dupodajka związku nie zbuduje i powinna wiedzieć że partner nigdy jej nie zaufa jak mu daje dupy szat prast.Polecam przeczytania mojego ostrego komentarza " Corinne Hofmann Chora psychicznie ! ''

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones