PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=149266}

Biała Masajka

Die Weisse Massai
6,7 19 823
oceny
6,7 10 1 19823
Biała Masajka
powrót do forum filmu Biała Masajka

odnośnie dalszych losów prawdziwych bohaterów? Może ktoś coś odnalazł w necie?
Strasznie mnie intryguje ta historia. Książki nie czytałam, ale nie sądzę, aby poruszała ona tę kwestię szerzej. (???)

ocenił(a) film na 9
Beatta_G

poczytałam szerzej forum i poznałam przynajmniej imię i nazwisko prawdziwej bohaterki, zarazem autorki powieści. wiem, że są jeszcze dwie książki, będące kontynuacją, chyba pokuszę się o przeczytanie. (myślałam, że książka zamyka się na takim samym etapie jak film)

ocenił(a) film na 3
Beatta_G

Ja znam, ona wyjechala do Szwajcarii, po wielu latach, jak córka miała 16 lat pojechała do niego w odwiedziny - bez córki, bo w przeciwnym wypadku jako niepełnoletnią, córka mogłaby zostać tam zatrzymana. Lektinga powitał ją właściwie z uśmiechem, uznając, że się postarzała i jednak wrociła i czy nie chciałaby z n ikm zostac, bo on już taki nie jest :) Pollecam książkę przeczytac, jesli zafascynował Cie film :) chociaż wtedy najpewniej uznasz film za słaby.. a dalsze losy można znaleźć na you.tube w wywiardzie z Corinne. Hoffman - bohaterką i autorką ksiązki :)

ocenił(a) film na 9
gabiuszka

zaintrygowałaś mnie mocno, na pewno sięgnę po książki:)

ocenił(a) film na 7
Beatta_G

Corinne wyjechała do Szwajcarii, ułożyła sobie życie. Znalazła pracę i partnera, choć z pracą na początku nie było łatwo. Potem nagle naszła ją wena aby opisać swoją miłośc i napisała "Białą masajkę". Książka odniosła tak spektakularny sukces, a różne promocje i spotkania autorskie zajmowały tyle czasu, że rzuciła pracę. W książce jest całe mnóstwo faktów pominiętych w filmie. Dalsze losy są opisane w książce "Pożegnanie z Afryką".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones