PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=377482}

Gorycz tropików

Tropiques amers
7,5 833
oceny
7,5 10 1 833
Gorycz tropików
powrót do forum serialu Gorycz tropików

Przeciętny film o dawnej niedoli czarnych ludzi i panującej niesprawiedliwości. Czyli
najprostszy sposób na poruszenie widza. Jeden odcinek to OK, ale na dłuższą metę to staje
się po prostu nudne i już nie działa.

Boskigrom

Że nudny, to się nie zgodzę. Może trudno zostać fanem, ale jak dla mnie to jest serial w sam raz, żeby sobie obejrzeć odcinek co tydzień. ;)

ocenił(a) serial na 6
Stforek

W pewien sposób się z tobą zgadzam bo gdybym wcześniej nie widział podobnych filmów to na pewno ten byłby dla mnie ciekawy.

ocenił(a) serial na 9
Boskigrom

To podaj tytuły podobnych, bo chętnie obejrze...

ocenił(a) serial na 6
BEATAiDAMIAN

tak na szybko:
Korzenie
Przeminęło z wiatrem
Amistad
Czarny kowboj

Boskigrom

Ja mam całkiem inne odczucia. W sumie nie skupiłam się wcale na niewolnictwie, ale podobało mi się to jak w serialu przedstawione są postaci, nie są czarno białe, nawet czarny charakter ma ludzkie oblicze, a dobro nie jest idealnie białe. Pokazane są przemiany jakim ulegają ludzie postawieni w trudnej sytuacji. Był to odświeżający serial po tych produkcjach gdzie dobro zawsze zwycięża, główny bohater jest krystalicznie czysty a prawdziwa miłość możliwa jest tylko między dziewicą i jej bohaterem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones